Nu är hösten här och det är full fart på alla 2020 brudar som ska bestämma sig för vilken drömklänningen blir! Ja drömprinsen finns ju redan.

Vi har redan haft vårt första event under hösten med Herve Paris. Vårt nya märke med vintage stil. Underbart vackra klänningar. Det kommer ett separat inlägg om den senare.

Detta inlägg handlar om vårt nästa event. Jo det är ful rulle med event 🙂

På söndag den 20/10 ses vi på Bröllopsmässan i helsingborg. Den kommer att hållas på Sundspärlan. För mer inf klicka på länken. https://www.helsingborgsbrollopsmassa.com

 

Vi kommer att visa upp våra vackra klänningar på catwalken men även finnas där på plats för att svara på alla era frågor om bröllop och brudklänningar, smycken och accessoarer. Oftast har man många frågor som man behöver få svar på. Vår duktiga och professionella personal kommer att svara på alla dessa frågor.

Självklart kommer vi även att ha ett erbjudande till alla som besöker vår monter.

Vi ses på lördag!

Blogg

Där mode möter magi

Följ med bakom kulisserna hos Jolie Bridal. Här delar vi med oss av de senaste trenderna, tips inför ditt bröllop och inspiration från våra kollektioner och mässor runt om i Sverige. Låt dig inspireras – varje klänning har sin egen berättelse.

boka tid idag

Bär skönhet. Känn magin.

Varje klänning berättar en historia – låt din börja hos Jolie Bridal.